Kadıkoy Halk Eğitimi Merkezi 2012- 2013 I.Dönem Kurs Programları

Kursların Güncel listesini Kadıköy Halk Eğitimi Merkezi web sitesinden takip ediniz.
http://www.kadikoyhem.k12.tr/yeni-donem-acilacak-kurslarimiz/ 

 Kurs Listesi PDF 

  2012- 2013 EĞİTİM – ÖĞRETİM YILI I.DÖNEM AÇILACAK    MESLEKİ – TEKNİK VE SOSYAL KURS PROGRAMLARI ÇİZELGESİDİR
MESLEK ALANI KURS PROGRAMININ ÖĞRETİM ZAMANLAMASI
P.ts Salı Çar. Per. Cum. C.ts Pzr
BİLGİSAYARLI                   MUHASEBE 15.30-21.00 15.30-21.00
BİLGİSAYARLI                  MUHASEBE 09.00-14.30 09.00-14.30 09.00-12.10
BİLGİSAYARLI                MUHASEBE 09.00-14.30 09.00-14.30 13.00-16.10
KALORİFER ATEŞÇİLİĞİ-DOĞALGAZ 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10
CİLT BAKIMI 09.00-16.00
PROFOSYONEL MAKYAJ 15.00-21.00 15.00-21.00 -.
TEMEL MAKYAJ 15.00-21.00 15.00-21.00
KUAFÖRLÜK 09.00-15.00 09.00-15.00
MANİKÜR-MEDİKÜR 09.00-15.00 09.00-15.00
RESİM  I.SEVİYE 09.00 – 14.30 09.00 – 14.30 …………. …………. …………. …………. ………….
RESİM  II.SEVİYE …………. …………. 09.00 – 14.30 09.00 – 14.30 …………. …………. ………….
RESİM  III.SEVİYE …………. …………. …………. …………. 09.00 – 16.20 …………. ………….
RESİM  I.SEVİYE 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 …………. …………. …………. …………. ………….
RESİM  III.SEVİYE …- 09.00 – 16.20 …………. …………. ………….
RESİM  I.SEVİYE 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
RESİM  I.SEVİYE 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
TEZHİP 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 …………. …………. ………….
MEFRUŞAT 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 -. …………. …-
MEFRUŞAT 09.00 – 16.20 -. -.
KONFEKSİYON                                       -HAZIR GİYİM-II -. -. 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ                       I -. 09.00 – 16.20
ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ                     II 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
STİLİSTLİK -. 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 -. -.
BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 -. -. -. -.
BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK -. 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
EL NAKIŞI-TEMEL- 13.00-16.10 13.00-16.10 13.00-16.10 …………. …………. ……….
EL NAKIŞI-TEKAMÜL- 13.00-16.10 13.00-16.10 ………… -.
STARTER                                                ( BAŞLANGIÇ) 14.30-17.40 14.30-17.40 -. -. -.
STARTER                                                 ( BAŞLANGIÇ) 18.00-21.10 18.00-21.10 -. -.
STARTER                                                 ( BAŞLANGIÇ) 18.00-21.10 18.00-21.10
ELEMENTARY-1 18.00-21.10 18.00-21.10
ELEMENTARY-1 14.30-17.40 14.30-17.40 -. -. -. -.
ELEMENTARY-1 18.00-21.10 18.00-21.10
ELEMENTARY-1 09.00-12.10 09.00-12.10
ELEMENTARY-2 12.30-15.40 12.30-15.40
ELEMENTARY-2 18.00-21.10 18.00-21.10
PRE-INT-1 18.00-21.10 18.00-21.10
PRE-INT-1 18.00-21.10 18.00-21.10
PRE-INT-I 09.00-12.10 09.00-12.10
PRE-INT-2 09.00-12.10 09.00-12.10
INTERMEDIATE-1 18.00-21.10 18.00-21.10
INTERMEDIATE-2 12.30-15.40 12.30-15.40
UPPER INTERMEDİATE -1- 16.00-19.00 16.00-19.00
UPPER INTERMEDİATE -2- .09 00.-12.10 .09 00.-12.10
SPEAKİNG-I 14.30-17.40 14.30-17.40
SPEAKİNG-I 13.00-16.00 13.00-16.00
SPEAKİNG-I 09.00-12.10 09.00-12.10
SPEAKİNG-III 14.30-17.40 14.30-17.40
İTALYANCA -I -. …………. 09.00-12.10 09.00-12.10
İTALYANCA-I -. -. -. -. 12.30-15.40 12.30-15.40
İSPANYOLCA                                         I . SEVİYE -. …………. 09.00-12.10 09.00-12.10
İSPANYOLCA                                           II. SEVİYE -. …………. 12.30-15.40 12.30-15.40
RUSÇA                                          TEMEL -. 18.00-21.10 18.00-21.10 -. -.
RUSÇA                                    ORTA 18.00-21.10 -. 18.00-21.10 -. -. -. -.
FRANSIZCA                         TEMEL …………. 18.00-21.10 -. 18.00-21.10 -. -.
FRANSIZCA                            ORTA -. -. 18.00-21.10 -. 18.00-21.10 -. -.
OSMANLICA                                         -TEMEL- …………. 18.00-21.10 18.00-21.10 -. -. ÖN KAYIT
ALMANCA                                  TEMEL 18.00-21.10 -. 18.00-21.10 -. -. -. -.
ALMANCA                                              -ORTA -. 18.00-21.10 -. 18.00-21.10 -. -. -.
YABANCILARA TÜRKÇE 10.00-13.10 10.00-13.10 ÖN KAYIT
      EBRU-BATİK 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 -. -.
      EBRU-BATİK 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 …-.
ELSANATLARI 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 …-. …-. …-. …-.
ELSANATLARI …………. 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
MAKİNA NAKIŞLARI                         – TEMEL- 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
MAKİNA NAKIŞLARI                          – TEKAMÜL- …………. -. 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 -.
MAKİNA NAKIŞLARI                          – İHTİSAS- …………. -. 09.00 – 16.20 …………. -.
SERAMİK …………. …………. -. 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
SERAMİK 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
SERAMİK 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20 09.00 – 16.20
GRAFİK TASARIM 09.00-12.10 09.00-12.10
GRAFİK TASARIM 13:00-16:10 13:00-16:10
BİLGİSAYAR                              (45 YAŞ ÜSTÜ) 09.00-12.10 09.00-12.10
BİLGİSAYAR                              (45 YAŞ ÜSTÜ) 13.00 – 16.10 13.00 – 16.10
BİLGİSAYAR
(45 YAŞ ÜSTÜ)
09.00-12.10 09.00-12.10
BİLGİSAYAR                             (45 YAŞ ÜSTÜ) 13.00 – 16.10 13.00 – 16.10
BİLGİSAYAR                              (45 YAŞ ÜSTÜ) 09.00-12.10 09.00-12.10
BİLGİSAYAR                             (45 YAŞ ÜSTÜ) 13.00 – 16.10 13.00 – 16.10
BİLGİSAYAR 09.00-12.10 09.00-12.10
BİLGİSAYAR 13.00 – 16.10 13.00 – 16.10
BİLGİSAYAR 17.30-20.40 17.30-20.40
AUTOCAD 13.00 – 16.10 13.00 – 16.10
OFİS PROĞRAMLARI KULLANIMI 09.00-14.00
WEB TASARIM 17.00-21.00 17.00-21.00
BİLGİSAYAR 09.00-12.10 09.00-12.10
AUTOCAD 17.30-20.40 17.30-20.40
BİLGİSAYAR 17.30-20.40 17.30-20.40
CAM ATÖLYESİ GELEN ÖĞRENCİ HAFTANIN 5 GÜNÜ  İŞİ ÖĞRENDİKTEN SONRA SPARİŞ ATÖLYESİNDE ÇALIŞTIRILMAKTADIR
CAM BONCUK 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00
GÜMÜŞ İŞLEMECİLİĞİ 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00
SATRANÇ 17.00-21.00
GİTAR -. -. 09.00-12.10 09.00-12.10
GİTAR -. …- -. 13.00-16.10 13.00-16.10
GİTAR                                     (ELEKTRO) 17,00-20.10 17,00-20.10 -.
GİTAR -. 17,00-20.10 17,00-20.10
GİTAR 09.00-12.10 09.00-12.10
GİTAR 13.00-16.10 13.00-16.10
GİTAR 09.00-12.10 09.00-12.10
PİANO 12.00-19.00
PİANO 10.00-17.00
PİANO 10.00-13.00 -. 10.00-13.00 -. -.
PİANO -. 10.00-13.00 18.00-21.00 -. -.
BAĞLAMA                               I.SEVİYE 18.00-21.10 18.00-21.10
BAĞLAMA                                I.SEVİYE 10.00-13.10 10.00-13.10
BAĞLAMA                                             II. SEVİYE 18.00-21.10 15.00-18.00
BAĞLAMA                                   II. SEVİYE -. 13.30-16.30 13.30-16.30
 ORG …………. -. 14.30-21.00 14.30-21.00
KEMAN 09.00-16.00 -.
KEMAN -. -. -. -. -. 09.00-16.00
KEMAN 17.00-21.00 17.00-21.00 -. 17.00-21.00 -.
KEMAN -. -. 09.00-16.00 -.
KEMAN 09.00-16.00
YAN FLÜT 15.30-21.00 15.30-21.00 15.30-21.00
YAN FLÜT 10.00-17.00 10.00-17.00
TÜRK HALK OYUNLARI TEMEL 18.00-21.10 18.00-21.10
TÜRK HALK OYUNLARI TEKAMÜL 18.00-21.10 18.00-21.10 13.00-18.00
KLASİK DANS 18.00-21.10 -. -. -.
BASKETBOL                                  -ÇOCUK- -. 09.00-12.00 09.00-12.00
TENİS-I 13.30-15.30 13.30-15.30 13.00-17.00
TENİS-II 12.00-16.00 12.00-16.00
VOLEYBOL 17.00 -21.00 17.00-2100
AEROBİK 12.00-13.00 12.00-13.00 12.00-13.00
AEROBİK 16.00-17.00 16.00-17.00 16.00-17.00
MASAJ ( BAY) 17.00-21.00 17.00-21.00 17.00-21.00
MASAJ (BAYAN) 16-.00-22.00 16-.00-22.00
MASAJ (BAYAN) 09.00-16.00 09.00-16.00 09.00-16.00
SES EĞİTİMİ (ŞAN) 15.30-21.00 15.30-21.00
GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK (MÜZİK) 15.30-21.00 09.00-16.00
SES EĞİTİMİ (ŞAN) 18.00-21.10 18.00-21.10 ………….
SES EĞİTİMİ (ŞAN) 18.00-21.10 12.00-15.00
TÜRK HALK MÜZİĞİ-   KORO- 18.00-21.10 15.00-18.10
TÜRK HALK MÜZİĞİ-    KORO- 18.00-21.10 18.00-21.10 12.00-15.00
SANAT MÜZİĞİ 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10
TİYATRO-TEKAMÜL …- 18.30-21.40 …- …………. …………. 14.30-20.00 ………….
TİYATRO-TEMEL -. 18.30-21.40 …………. …………. 13.00-16.30
TİYATRO-TEMEL -. -. 19.00-21.00 …………. -. 17.00-20.10
ÇOCUK DRAMA -. -. …………. 13.00-14.30 …-
DİKSİYON …………. -. 09.00-13.00 -.
HALKLA İLİŞKİLER 18.00-21.10 -. 18.00-21.10 -. -.
TUR OPERATÖRLÜĞÜ -. 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10 -.
EMLAK DANIŞMANLIĞI 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10
 İŞARET DİLİ VE TERCÜMANLIĞI 18.00-21.10 18.00-21.10 18.00-21.10
YAŞAM KOÇLUĞU 18.00-21.10 18.00-21.10 -. -. -. -. -.
FOTOĞRAFÇILIK 18.00-21.10 18.00-21.10 -. -. -.
FOTOĞRAFÇILIK 18.00-21.10 18.00-21.10